Nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie – mieszkania Kapelanka – Pychowicka

Do Krakowa przybywają corocznie setki tysięcy turystów nie tylko z Polski, ale także i ze świata. Na terenie miasta powstają nowe inwestycje. Wiele zagranicznych korporacji lokuje tu swoje firmy, a deweloperzy realizują nowoczesne inwestycje dopasowane do potrzeb ludzi. Dużym zainteresowaniem cieszy się projekt realizowany w dzielnicy Dębniki. Na tym terenie powstają mieszkania Kapelanka – Pychowicka, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych osób. Co warto wiedzieć o tej inwestycji? Jakie mieszkania będą do kupienia? Jak wygląda okolica i z jakich udogodnień będą mogli korzystać mieszkańcy?

Kraków – mieszkania Kapelanka

Kupno mieszkania od dewelopera jeszcze paręnaście lat temu było rzadkością i wiele osób obawiało się, że coś może pójść nie tak. Te czasy już minęły, a deweloperzy działający na rynku mają duże doświadczenie oraz stabilną pozycję. Również inwestor realizujący projekt przy ulicy Kapelanka – Pychowicka ma wypracowaną silną pozycję na rynku nieruchomości. Przede wszystkim cechuje go terminowość, co jest niezwykle istotne. Wszystkie projekty budowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii zapewniających maksymalny komfort użytkowania lokali mieszkalnych. Profesjonalne podejście i dbałość o najdrobniejszy szczegół sprawiają, że budynki odpowiadają najnowszym standardom i na pewno sprostają wszelkim wymaganiom. Całości dopełnia wspaniała okolica, która przyciąga zarówno młode osoby pełne energii, jak i starsze szukające spokoju i wyciszenia. W tym miejscu na pewno nikt nie będzie się nudzić.

Dzielnica Dębniki – czym się charakteryzuje?

Mieszkania Kapelanka – Pychowicka powstają w dzielnicy Dębniki, która w ostatnich latach bardzo szybko się rozwija i przyciąga wiele osób. Jest to cudowny teren, na którym znajdują się liczne atrakcje i zabytki. Przede wszystkim jest położona w strategicznym miejscu, z którego można dotrzeć do każdego zakątka Krakowa. Oprócz nowoczesnych dróg i świetnej komunikacji publicznej są także liczne ścieżki rowerowe, którymi można poruszać się rekreacyjnie lub do pracy czy szkoły. Są także ścieżki spacerowe, którymi można całą rodziną przechadzać się wieczorami. Nie można zapomnieć o bliskiej lokalizacji Zamku na Wawelu, który jest najważniejszym punktem na mapie Krakowa. Są także Skałki Twardowskiego oraz zalew Zakrzówek, który zachwyca. Zakrzówek porównywany jest do Chorwacji z tego względu, iż woda w zalewie ma barwę turkusową, a dodatkowo jest otoczona wapiennymi skałkami, które dodają jeszcze więcej urokliwości. W tej okolicy z powodzeniem odnajdą się młode osoby szukające rozrywek oraz starsi ludzie lub rodziny z dziećmi, którzy szukają odskoczni od dużego miasta.

Mieszkania Kapelanka – Pychowicka – udogodnienia dla mieszkańców

Mieszkanie i jego wielkość mają ogromne znaczenie, jednak należy także zwrócić uwagę na udogodnienia, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Inwestycja realizowana przy ulicy Kapelanka – Pychowicka jest znakomicie położona. Przede wszystkim okolica jest doskonale skomunikowana i nawet osoby bez samochodu będą mogły szybko przemieścić się komunikacją publiczną do centrum czy innych dzielnic Krakowa. Jak już wcześniej zostało wspomniane, są także ścieżki rowerowe, które ułatwiają przemieszczanie się po mieście i dzielnicy Dębniki. Co ważniejsze są także placówki edukacyjne oraz ośrodek zdrowia czy apteki. Dla zmotoryzowanych ważną informacją jest fakt, że blisko znajduje się stacja benzynowa. Są także małe sklepiki oraz hipermarkety. Nie można zapomnieć o galerii handlowej oraz licznych obiektach rozrywkowych i rekreacyjnych. Na tym terenie można także pysznie zjeść w wielu lokalach gastronomicznych oferujących różnorodną kuchnię.

Inwestycja Kapelanka – Pychowicka – jakie lokale są do wyboru?

Deweloper realizujący inwestycję Kapelanka – Pychowicka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Cały projekt realizowany jest zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i przy uwzględnieniu nowoczesnych trendów panujących na rynku nieruchomości. W pierwszym etapie do dyspozycji będzie budynek o sześciu kondygnacjach z lokalami mieszkalnymi o powierzchni nawet ponad 100 metrów kwadratowych oraz kawalerkami, w których mogą zamieszkać single. Na parterze lokatorzy będą mieli do dyspozycji ogródek. Pozostali mieszkańcy będą mogli zaaranżować sobie przestrzeń na tarasach.

Aby zapewnić maksymalną ilość światła, deweloper zamontuje duże okna. Dla większego bezpieczeństwa drzwi wejściowe zostaną wzmocnione. Planowane jest także zazielenienie dachu, dzięki czemu budynek będzie wyglądać jeszcze bardziej okazale. Inwestor nie zapomniał także o zmotoryzowanych mieszkańcach, na których będą czekać garaże dwukondygnacyjne oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Dodatkowo w garażach zostaną zamontowane detektory spalin, które zwiększą bezpieczeństwo. Także rowerzyści będą mieli miejsce, aby przechowywać swoje jednoślady. Stojaki znajdą się w hali garażowej oraz na zewnątrz budynku. Osiedle będzie monitorowane, co zwiększy jeszcze bardziej poczucie bezpieczeństwa.